nasz pierwszy ebook jest już dostępny!

Ebook „Najpiękniejsze miejsca na ślub w plenerze (i wesele)” to jedyny na rynku katalog gromadzący najlepsze miejsca w Polsce, w których możesz zorganizować swój wymarzony ślub w plenerze oraz niezapomniane wesele.

Ebook jest podzielony na siedem województw i zawiera blisko 150 wyselekcjonowanych miejsc: od topowych lokalizacji, przez najpiękniejsze scenerie, aż po ukryte perełki, w których nie spodziewalibyście się, że można zorganizować ślub oraz wesele.

Ebook w cenie 59 złotych kupisz klikając poniżej.

Co znajdziesz w środku?

Pierwszy na rynku katalog z najpiękniejszymi miejscami na ślub w plenerze i wesele, pozwoli Ci:

Zaufaj naszemu doświadczeniu, które zdobyliśmy organizując najpiękniejsze ceremonie ślubne w kraju i ułatw sobie poszukiwanie idealnego miejsca na ślub oraz wesele.

Zamiast szukać poleceń od obcych Ci osób lub próbować wysnuć wnioski z  dziesiątek różnych opinii na forach, rozsiądź się wygodnie z filiżanką kawy i przejrzyj miejsca, które są uznawane za topowe, zobacz te, które oferują najpiękniejsze scenerie do ślubu i wesela oraz odkryj ukryte perełki, o których niewiele osób wie! 

155 stron, 7 województw i blisko
150 wyselekcjonowanych miejsc

nasz ebook oszczędzi twój czas przy wyborze miejsca na ślub i wesele,
gdyż zawiera:

Poznaj opinie tych, którzy już go mają:

Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę ze Ślubokrętem, poprosiliśmy ich o wskazanie miejsc, które polecają na organizacje ślubu plenerowego oraz wesela. Kaja i Mateusz przesłali nam kilka świetnych propozycji, z których sami znaliśmy tylko jedno miejsce. Kupiłam ebooka od razu w dniu premiery, bo wiedziałam, że na pewno znajdę tam jeszcze więcej ciekawych miejsc i nie myliłam się. W jednym z nich w 2023 roku będziemy brać ślub!

Michalina

Pracuję w branży od wielu lat i od zawsze zwracam szczególną uwagę na lokazację, w której działamy. Lista miejsc, które stworzyła Kaja z Mateuszem w ramach ebooka w 100% pokrywa się z naszym rankingiem topowych miejcówek w Polsce. Zarówno pod kątem wizualnym jak i tej bardziej praktycznej strony jak układ sali, możliwości zaaranżowania przestrzeni, poziom obłsługi czy kontakt z salą. Ten ebook jest absolutną petardą! 150 magicznych lokalizacji ze zdjęciami i bezpośrednimi linkami do strony i social mediów. Kopalnia przepięknych miejsc, przedstawiona w czytelny i konkretny sposób. Świetny punkt wyjściowy dla każdej pary młodej - nie tylko pod kątem organziacji ślubu w plenerze ale nawet po prostu organizacji samej imprezy weselnej! Polecam z całego serca.

Maja Manufaktura Wydarzeń

Ponoć przygotowania do ślubu trzeba zacząć od wyboru miejsca, w którym się wszystko wydarzy tego dnia. I to często stanowi już pierwszy problem, bo wybór jest ogromny, a dodatkowo trzeba też sprawdzić opinie oraz przejrzeć dziesiątki stron i ofert. Dzięki za tego ebooka, bo faktycznie oszczędza on czas i zawęża pole wyboru do najlepszych i najpiękniejszych miejsc.

Daria

Super pomocna rzecz przy przygotowaniach ślubnych. Pięknie wydany ebook, który aż miło się przegląda. Patrząc na to ile miejsc (i jakich!) zawiera, cena jest aż za niska. Polecam!

Karolina

    Masz pytania?

    Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o ebooku? Potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupu, a może nie wiesz jak pobrać ebooka? 

    Pisz śmiało, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

    Pamiętaj, że zawsze możesz także do nas zadzwonić: 501 380 763.