Auto do ślubu


Parom szukającym nietuzinkowego auta do ślubu proponujemy zabytkowego volkswagena T2 czyli „Ogórka” w cudownym, miętowym kolorze.

Prezentowany samochód to prawdziwe dzieło sztuki. Nietuzinkowe auto z klasą, eleganckie, dostojne i dumne. Stanowi efektowne połączenie nowoczesności i klasyki. To hit, szczególnie wśród Par Młodych planujących ślub i wesele w stylu hippie czy boho. 

 

„Ogórka” znaleźli i odbudowali ludzie z pasją, którzy potrafili przywrócić mu dawną świetność, adekwatną do pochodzenia i wieku. Ludzie, którzy potrafili ponownie wydobyć i podkreślić w nim piękno najdrobniejszego szczegółu. To prawdziwa perełka dla osób kochających oldtimery! Jazdę do ślubu zabytkowym samochodem można i należy traktować jako szczęśliwą wróżbę i zwiastun udanego związku. Ten samochód naprawdę przynosi szczęście!

Koszt wynajmu auta na uroczystość weselną wynosi od 1000 zł
za 3 godziny.

Podana wyżej przykładowa cena dotyczy wynajmu na terenie Trójmiasta. Wraz z wynajmem auta do Waszej dyspozycji pozostaje przesympatyczny Szofer. Prosimy pamiętać, że każdy kurs wyceniamy indywidualnie. 

Auto może również zostać wynajęte na inne uroczystości jak imprezy okolicznościowe, eventy, bale, imprezy tematyczne czy sesje fotograficzne. 

Aby sprawdzić dostępność pojazdu, prosimy o kontakt bezpośrednio pod numerem: 505 765 212

Scroll to Top