Kontakt

KONTAKT GŁÓWNY:

+48 798 261 315

kontakt@slubywplenerze.com

TRÓJMIASTO & WOJEWÓDZTWO POMORSKIE:

Kaja Kondratiuk-Olszacka +48 501 380 763  

kaja@slubywplenerze.com

TRÓJMIASTO & WOJEWÓDZTWO POMORSKIE:

Martyna Tomaszewska +48 512 391 134 

martyna@slubywplenerze.com

KRAKÓW & WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE:

Karolina Stawicka +48 798 261 315

karolina@slubywplenerze.com

SZCZECIN & WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE:

Patryk Żankowski +48 724 288 447

patryk@slubywplenerze.com

WROCŁAW & WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE:

Magdalena Kunicka-Chabińska +48 693 557 955  

magdalena@slubywplenerze.com

Znajdziesz nasz również na Facebooku oraz Instagramie – dołącz do nas i zostańmy w kontakcie! 

Scroll to Top